Кошик
827 відгуків
TINAFOX - все для красоты
+380 (95) 207-98-96
+380 (96) 393-50-08
+380 (99) 390-33-70

Пилки,бафи,полірувальники

Пилка для коригування нігтів стала незамінним атрибутом жіночої косметички. Багато дівчат носять її з собою скрізь. Напевно, і у вас крім різноманітного кількості домашніх пилок є міні варіант, який ви завжди тримаєте напоготові в будь-якій ситуації. Маленька паличка-виручалочка допомагає зберігати впевненість у собі, незважаючи на зовнішні обставини.

Що представляють собою бафи?

Це інструменти, що діє за тим же принципом, що і звичайна пилка. Їх відмінність полягає у більш дрібної зернистості. У бафів теж є абразивність, але дрібніша, ніж у стандартних пилок, і вказується вона вкрай рідко. Бафи чудово підходять для догляду за натуральними та накладними нігтями. Непривабливий з першого виду брусочок дуже багатофункціональний – він стає гідною заміною деяких професійних процедур і зручний для домашнього використання.

Бафи бувають різними. Їх основу виконують з дерева, пластмаси або тканини. Робоча поверхня виконується з силікону, замші або інших матеріалів. Виходячи зі ступеня зернистості, можна виділити кілька різновидів.

  • Абразивність 60-80 грит означає, що баф зручний для педикюру або штучних нігтів. Обробка їм досить груба.
  • Різновиди з позначкою 100-150 грит ідеальні для нігтів на ногах, обробки після нарощування.
  • Абразивність 150-240 грит використовується для підпилювання кінчика на натуральних нігтях або шліфування штучних.
  • Маркування від 300 грит – дуже м'яка і ніжна. Такі бафи використовуються для полировки натуральної нігтьової пластини.

Бафи виготовляють у вигляді об'ємних чотиристоронніх брусків. На деяких з них сторони бувають пронумеровані.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner