Кошик
1012 відгуків
TINAFOX - все для красоты
+380 (63) 060-96-01
+380 (96) 393-50-08
+380 (99) 390-33-70

Стерилізатори та витратні матеріали до них

Хороший фахівець індустрії краси повинен відповідально ставитися до стерилізації робочих інструментів. В професійних салонах зазвичай проводяться наступні заходи для очищення та знезараження інструментів.

 1. Дезінфекція – процедура знищення збудників інфекційних захворювань з поверхні виробів.
 2. Передстерилізаційне очищення – процес видалення механічних, жирових та білкових відкладень і залишків лікарських препаратів.
 3. Стерилізація – це повне знищення мікроорганізмів всіх видів, які знаходяться на поверхні і всередині виробів.
 4. Додаткова обробка, що включає в себе знезараження рук майстра, клієнта, а також робочих поверхонь приміщення. Для рук використовуються спеціальні дезінфікуючі засоби, які можна придбати в аптеці.

Секрет успіху будь-якого майстра педикюру і манікюру  – це його особистий, професійний інструмент. Дуже важливо, щоб він був готовий до роботи ще перед тим, як прийде новий клієнт. Ножиці, щипчики повинні бути сухими і чистими, а так само добре заточеними. Бафи і пилки продезінфіковані спеціальним спреєм.

Стерилізація інструментів для манікюру, які контактують з шкірою, потрібна для того, що б захистити клієнта від зараження інфекцією, вірусом або яким-небудь шкірним захворюванням. Ну і звичайно, доглянутий інструмент довго збереже свої робочі властивості.

Триступенева система стерилізації інструментів

Для того, щоб бути повністю впевненою в гарному результаті своєї роботи, а головне  захистити свого клієнта від непередбаченої ситуації, майстер повинен пройти три ступені стерилізації інструменту.

 • Передстерилізаційна обробка
 • Стерилізація інструменту
 • Зберігання інструменту

Якщо ви будете виконувати ці три правила, ви можетеьне турбується про які-небудь наслідки. Розглянемо докладніше кожен етап.

Етап №1.  Передстерилізаційна обробка

dez.jpg

Для того, щоб стерилізувати інструмент, потрібно спочатку його продезінфікувати, тобто прибрати механічні та інші різні забруднення.

Краще всього це зробити в контейнері з додаванням засобу для стерилізації манікюрних інструментів, наприклад, ТМ "Monroe professional" - Концентрований засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення і стерилізації.

Монро – це антисептик, призначений для дезінфекції та очищення різних інструментів. Має антимікробну дію проти вірусів і бактерій. Продається Монро у вигляді концентрату. Для дезінфекції манікюрних інструментів знадобиться  5% розчин.

 • Всі інструменти складаємо в пластиковий контейнер
 • Готуємо розчин "Монро"
 • Тримаємо інструменти в отриманому розчині не менше 20 хвилин
 • Витягуємо на стерильну, суху серветку

Як розводити Монро?

Для того, що б отримати потрібний розчин, мірним стаканчиком, ми беремо з пляшки з концентратом 50 мл засобу і додаємо 1000 мл води. Готовий розчин слід зберігати не більше 10 діб у темному місці.

Етап №2. Стерилізація інструментів

глаз1.јрд

Після того, як ми пройшли перший етап, нам потрібно перейти до самої стерилізації інструментів. Для цього ми використовуємо кварцовий стерилізатор.

Кварцові кульки в стерилізаторі нагріваються до 250 градусів. Час використання для одного комплекту інструментів становить 15 секунд. Цього достатньо для повної стерилізації та позбавлення інструментів від шкідливих бактерій та мікроорганізмів. Стерилізатор компактний і легко розміщується на столі у майстра.

Категорично не рекомендується стерилізувати вологі інструменти, тому після першого етапу необхідно дати інструменту повністю висохнути.

Після цього занурюємо леза інструментів у кварцові кульки. Кульки потрібно повністю міняти хоча б раз на рік, для збереження високої температури в стерилізаторі.

Етап №3. Зберігання інструментів

Заключний етап стерилізації інструментів – це додаткова стерилізація і зберігання. За допомогою УФ-стерилізатора можна легко впоратися із цим завданням. Цей шафа забезпечує стерильність і захищає інструмент від потрапляння бактерій і мікроорганізмів.

Відповідно, майстер в будь-який момент може почати працювати. Додаткові плюси в Ультрафіолетового стерилізатора у тому, що він компактний, не займає багато місця і простий в роботі.  Спеціальна лампа захищає майстра від шкідливого світла. 

В УФ стерилізаторі можна зберігати не тільки металеві інструменти, але і пилки, бафи, щітки, а також вироби з дерева.

Користуючись даними рекомендаціями, ви надовго збережете первісний вигляд і властивості ваших інструментів. А це запорука хорошої роботи і постійних клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner