Кошик
827 відгуків
TINAFOX - все для красоты
+380 (95) 207-98-96
+380 (96) 393-50-08
+380 (99) 390-33-70

Професійні пилки для нігтів поштучно

Перш, ніж приступити до манікюру або нарощування, важливо вибрати відповідну пилку для нігтів. І не варто нехтувати даним інструментом, в іншому випадку ви отримаєте неохайний манікюр, расслоившиеся нігті, травмовану нігтьову пластину, кутикулу - і, в результаті, зіпсований настрій і незадоволеного клієнта.

Критерій №1: абразивність

Абразивність - жорсткість пилочки, яка являє собою напилення на пилочку. Вона вимірюється в гритах (кількість частинок абразиву на одиницю площі). Тут варто запам'ятати просте правило – чим менше цифра грит на пилочку, тим вона жорсткіше і грубіше.

Які ж бувають пилочки в залежності від показника грит?

  •   від 80 до 150  грит (грубі/coarse)– найжорсткіші пилочки для обпилювання довжини і товщини штучних нігтів (гель або акрил). Не застосовуються для натуральних нігтів!
  •    Від 180 до 240 грит (середні/medium) – це пилки або шліфувальники, які підходять для укорочення довжини натуральної нігтьової пластини, для обробки поверхні акрилових або гелевих нігтів, для підготовки нігтів до нанесення гель-лаку, акрилу, гелю.
  • Від 240 до 600 грит (м'які/fine) - м'які пилки або шліфувальники, які ідеально підходять для додання форми і корекції довжини натуральних нігтів, м'якою шліфування поверхні перед поліруванням.
  •   Від 1000 і більше грит (ультрам'які/ultra fine) – полірувальники для "запечатування" і глянцевого/матового полірування натуральних нігтів. Нагадують гуму або гумка на дотик.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner