Кошик
1826 відгуків
TINAFOX – все для краси
+380 (96) 393-50-08
+380 (99) 390-33-70
+380 (67) 463-57-56

Професійні пилки для нігтів наборами

Професійні пилки для нігтів – незамінний інструмент майстра. Вони дозволяють обпиляти вільний край штучної і натуральної нігтьової пластини, прибрати довжину і надати потрібну форму.

Двостороння пилочка для  професійного використання. Форма сприяє зручності і якості підпилювання натуральних нігтів. Різна абразивність сторін пилочки дозволяє використовувати її для більш жорсткою і більш м'якої обробки нігтів.

80 – самий грубий абразив, велика зернистість, призначений для акрилових та гелевих нігтів, такою грубою пилою можна прибрати довжину, обпиляти нігті при корекції, зняти штучні нігті.
100 – жорсткий абразив для штучних нігтів з будь-якого матеріалу, прекрасно підходить для опіла нігтів і довжини, надання форми, корекції.
180 – м'який абразив для штучних і натуральних нігтів, застосовується для підготовки до нарощування нігтів, для полірування після більш грубого опіла, для додання форми натуральним нігтям.
240 – дуже м'який абразив, дрібна зернистість пилочки дозволяє шліфувати поверхню штучних нігтів, дуже м'яко підпилювати натуральні нігті, не расслаивая їх.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner