Кошик
1012 відгуків
TINAFOX - все для красоты
+380 (63) 060-96-01
+380 (96) 393-50-08
+380 (99) 390-33-70

Гелі для нарощування і зміцнення нігтів

Гелеве нарощування нігтьових пластин стає все більш популярним. В даний час цю науку жінки успішно застосовують і самостійно, не звертаючись до професійних майстрам.

Популярність обробки нігтів гелів лаками просто зрозуміла. Насамперед, нігті виглядають чудово, гель створює природний зовнішній вигляд. Нігті виходять після обробки досить міцними, шар фарби лежить надійно і нігтики, тривалий час зберігають первозданний вигляд. Також до переваг гелевого нарощування відносять здатність матеріалу самостійно вирівнюватися, що дозволяє отримати максимально рівну і гладку поверхню.

Гель – матеріал, що володіє здатністю тверднути під впливом ультрафіолетового випромінювання. Найчастіше технологія гелевого нарощування диференціюється на три етапи. На першому етапі здійснюється зв'язок нігтьової пластини з використовуваним матеріалом. На другому етапі створюється необхідна форма нігтя і коригується його довжина. Третій етап дозволяє зміцнити нанесений шар гелевою фарби, а також надати ноготку характерний блиск.

Однак існує однофазна гелева система, яка дозволяє починаючому майстрові провести всі три етапи одночасно. Крім того, саме однофазне нарощування рекомендується виконувати, якщо нігтьові пластини занадто тонкі і ослаблені, а шкіра рук відрізняється підвищеною чутливістю.

При виконанні однофазної системи майстру потрібно тільки один гель. Це не означає, що наносити його необхідно буде три рази, щоб заповнити всі етапи роботи. Для однофазного нарощування застосовується універсальний матеріал, який повинен поєднувати в собі можливості всіх трьох шарів. Найчастіше, до речі, однофазний гель застосовують при нарощування на тіпсах. Однофазна система нарощування дозволяє домогтися найбільш міцного зчеплення штучного покриття з натуральної нігтьової пластиною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner